26. 4. 2024 | Gastronomie

ŽLUTÝ PES v Pivovarské na Mendláku

Zelené pivo bylo letos ve znamení skupiny ŽLUTÝ PES a písně Modrá je dobrá

header image

Dne 28. března 2024 se skupina ŽLUTÝ PES v čele s charismatickým frontmanem Ondřejem Hejmou sešla v Pivovarské na Mendláku, aby oslavila tradiční český svátek Zelený čtvrtek. Tato událost byla spojením hudby, dobrého jídla a pití v spolupráci s pivovarem Starobrno, který zajišťoval bohatou nabídku zeleného piva.

Jak sám prohlásil Ondřej Hejma – „Žlutý pes a Modrá je dobrá dávají dohromady zelenou“, což symbolizovalo spojení obou barev a atmosféru zábavy, která provázela celý večer. Oslava byla jako každý rok plná radosti, veselí a přátelského setkávání fanoušků skupiny i milovníků dobré hudby, jídla a pití.

Kromě hlavního vystoupení skupiny Žlutý Pes měli návštěvníci možnost vychutnat si také hudební produkci bratrů Zeinerů, kteří svou hudbou dokázali rozehřát atmosféru deštivého večera a přidat  radost a energii.

Celkově lze říci, že letošní oslava Zeleného čtvrtku v Pivovarské na Mendláku byla úspěšná a zanechala v návštěvnících příjemné vzpomínky na skvělou hudbu, vynikající jídlo a pití a především na dobrou zábavu. A možná nám tato událost připomněla, že i zelená může být dobrá – ať už ve formě piva nebo v podobě harmonie barev a hudby, která nás spojuje a těší.

Všichni se společně těšíme na další rok.