6. 3. 2024 | Gastronomie

Zelený čtvrtek v Pivovarské Starobrno aneb chuť zeleného piva

Zelené pivo a kulturní program s kapelou Žlutý pes

header image

Každý rok přináší Velikonoční Zelený čtvrtek do Pivovaru Starobrno neopakovatelnou atmosféru a tradiční chuť zeleného piva, které je již po 19 let symbolem tohoto svátku. Letošní rok není výjimkou, a kromě výroby tohoto unikátního nápoje připravujeme bohatý kulturní program, který vyvrcholí vystoupením legendární kapely Žlutý pes.

Ve čtvrtek 28. března se restaurace Pivovarská na Mendláku stane epicentrem oslav. Pro milovníky dobrého piva, výjimečné atmosféry a živé hudby je toto místo nedílnou součástí Zeleného čtvrtka. Hosté se mohou těšit na prohlídku pivovaru zdarma, diskotéku, vystoupení bratří Zeinerových a hlavně na vystoupení kapely Žlutý pes, která svými hity jako „Náruživá“ nebo „Modrá je dobrá“ dokáže rozproudit atmosféru a vtáhnout všechny do oslav.

Zelené pivo, které je samozřejmě hlavní hvězdou tohoto dne a poteče proudem nejen v restauraci Pivovarská na Mendláku, ale i v dalších vybraných restauracích ze sítě 100chutí. Každý, kdo si přijde vychutnat tento speciální nápoj, bude moci prožít nezapomenutelný zážitek spojený s tradicí a zábavou. 

Takže nezapomeňte si označit datum 28. března ve svém kalendáři a přijďte oslavit Velikonoční Zelený čtvrtek do restaurace Pivovarská Starobrno. Těšit se můžete na chvíle plné radosti, přátelství a tradičních hodnot, které nám připomínají, proč jsou svátky jako Velikonoce tak důležité.