14. 10. 2019 | Noční život

Výherci soutěže vyhlášeni

aneb Kdo nehraje, nevyhraje...

header image

Restaurace Potrefená husa vyskytující se v brněnské části Líšeň vyhlásila vítěze soutěže, která vznikla ve spolupráci s místním druholigovým fotbalovým klubem SK Líšeň a jeho fanoušky. Do slosování o tři „vouchery“ v celkové hodnotě 3.000 Kč se mohli dostat všichni, kteří se při placení v „líšeňské“ Potrefené huse prokázali platnou vstupenkou na vybrané domácí zápasy týmu SK Líšeň nebo programem k utkání. Za již výše uvedené dostali fotbalový fanoušci automaticky 10% slevu na jejich útratu v restauraci Potrefená husa Líšeň a po vhození účtenky do slosovací nádoby se mohli zůčastnit soutěže o zmíněné „vouchery“.

Tři vylosovaní výherci si své vouchery již vyzvedli a rovnou nabídky využili k posezení s partnery či přáteli. 

„Věříme, že spolupráce s brněnským fotbalových klubem SK Líšeň bude i nadále pokračovat v přátelské a oboustranně přinosné atmosféře“ naznačil další možné benefity pro zákazníky i fanoušky líšeňského klubu manažer PH Eda Toncr.

Cílem sítě restaurací Potrefená husa je vytvořit místo, které obnoví jednu z nejmilejších tradic naší země – kulturu pití piva. A zanechá z návštěvy u zákazníků ten nejlepší dojem, ať už z výborného jídla, tak i příjemné obsluhy. Líšeňská PH tedy stejně jako další pobočky po celé republice nabízí zajímavou nabídku točených piv jako jsou například Staropramen Smíchov, Staropramen 11, Nefiltr pšeničný, Extrachmelená 12, Hoegaarden a nealkoholický točený Cool grep.

Potrefená husa však není jen pivě. Kuchyně nabízí tradiční českou a mezinárodní kuchyni s použitím nejnovějších trendů v gastronomii a klade vysoký důraz na použití lokálních farmářských surovin. Denně jiné polední menu, každý měsíc sezónní akce a také speciální nabídka jídel pro děti.

Základem kvalitní kuchyně jsou tedy pokrmy jako polévky, saláty, těstoviny, pečená žebra, burgery, deserty atd. Velmi oblíbené jsou speciality, které se v restauracích Potrefená husa mění každý měsíc a jsou součástí tzv. Gastrokalendáře, odkazujícího na suroviny a nebo speciální události pro daný měsíc.. 


Potrefená husa Líšeň je tedy příjemným místem nejen přátelské, pracovní či rodinné chvíle u oběda nebo večeře. Na „svou“ si přijdou milovníci chmelového moku, stejně jako ti co pivo nepijí. Oblíbené jsou domácí limonády výhradně z čerstvých surovin. Bohatá je také nabídka vín lokálních i evropských, které zástupci PH jezdí osobně k vinařům vybírat. Atmosféra tzv. „brněnských hor a vysokohorského vzduchu“ tedy prospěje všem.