15. 6. 2024 | Akce

ZAŽIJ PIVOVARSKOU JINAK

aneb zábava na Mendláku

header image

Vážení milovníci piva a dobré zábavy,

pivovar Starobrno ve spolupráci s Pivovarskou restaurací Vás srdečně zve na jedinečnou akci, kterou byste si neměli nechat ujít! Přijďte si užít den plný skvělého piva, výborného jídla a bohatého kulturního programu.

Termín: 22.6.2024 od 17:00

Co Vás čeká?
Exkurze po pivovaru

Pro všechny návštěvníky jsme připravili bezplatné exkurze po našem historickém pivovaru. Přijďte se podívat, jak se vaří to nejlepší pivo na Moravě a nahlédněte do tajů pivovarnictví s našimi odborníky.

Kulturní program

Adéla Elbel: Těšte se na vystoupení známé performerky a stand-up komičky Adély Elbel, která vás rozesměje svým jedinečným humorem.
LiStOVáNí – ŠVEJK 2024: Společnost LiStOVáNí pro Vás připravila scénické čtení knihy „ŠVEJK 2024“. Přijďte a zažijte příběhy dobrého vojáka Švejka v moderním podání.
Tom Holič & friends: Celý den bude doprovázet hudební produkce v podání DJ Tom Holiče a jeho přátel. Připravte se na skvělou hudbu, která Vás naladí na tu správnou atmosféru.
Gastronomické zážitky: Pivovarská restaurace bude během akce grilovat a čepovat to nejlepší Starobrno na celé Moravě. Přijďte ochutnat naše speciality a vychutnejte si skvělé jídlo v příjemné atmosféře.

Těší se na Vás, Tým pivovaru Starobrno a Pivovarské restaurace

Vstup: Zdarma