15. 6. 2024 | Gastrokalendář

GASTRONOMICKÉ AKCE V ČERVNU

Přinášíme vám přehled speciálních gastronomických akcí

header image

Přinášíme vám přehled speciálních gastronomických akcí, které pro Vás na měsíc červen připravila síť restaurací 100chutí Brna. Tento měsíc se můžete těšit na jedinečné sýrové variace, inovativní burgerové kreace a letní grilování, které potěší Vaše chuťové pohárky.

Variace Sýrů v konceptu Charlies a ve Zlaté Lodi

Milovníci sýrů, pozor! V našich restauracích konceptu Charlies a Zlatá Loď jsme pro Vás zajistili výjimečný sýrový zážitek. Po celý červen budete mít možnost ochutnat různé variace sýrů, které jsme pečlivě vybrali a zkombinovali tak, aby Vás překvapily svou rozmanitostí a chutí.
Přijďte a nechte se unést množstvím sýrových chutí a vůní!

HUSÍ BURGERY v Potrefených Husách

Pokud dáváte přednost šťavnatým burgerům, máme pro Vás něco speciálního! V restauraci Potrefená Husa jsme pro Vás nachystali měsíc plný „HUSÍCH BURGERŮ“. Těšit se můžete na různé varianty burgerů, které Vás překvapí svou kreativitou a chutí.

Každý burger je tvořen s láskou a důrazem na kvalitní suroviny, aby Vám poskytl maximální chuťový zážitek.

LETNÍ GRILOVÁNÍ v Pivovarské na Mendláku
S příchodem léta jsme pro Vás v restauraci Pivovarská na Mendláku připravili akci plnou grilovaných dobrot. Těšit se můžete na různé druhy masa, čerstvé zeleniny a dalších lahůdek  přímo z grilu.

Grilování bude probíhat na naší venkovní terase, kde si můžete užít pohodovou atmosféru, osvěžující nápoje a skvělou společnost.

Neváhejte a přijďte ochutnat naše červnové gastronomické speciality!

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že si naše sýrové, burgerové a grilované variace zamilujete.