31. 8. 2023 | Společnost

Nabitý sportovní den plný radosti a zábavy v areálu Kšírovka

Ve dnech 29. a 30. srpna se zaměstnanci restaurací sdružených pod 100chutí Brna sešli v areálu Kšírovka v Brně na nezapomenutelný sportovní den plný radosti, soutěží a zábavy.

header image

Ve dnech 29. a 30. srpna se zaměstnanci restaurací sdružených pod 100chutí Brna sešli v areálu Kšírovka v Brně na nezapomenutelný sportovní den plný radosti, soutěží a zábavy. Tento jedinečný event byl organizován s cílem posílit týmovou spolupráci, zdraví a povzbuzovat aktivní životní styl mezi zaměstnanci.

Sychravé počasí neodradilo a sešli jsme se v hojném počtu. Kšírovka, známá svými širokými travnatými plochami a moderními sportovními zařízeními, se stala ideálním místem pro tento podnik. Zaměstnanci měli možnost vyzkoušet si různé sporty a aktivity, které pro ně byly připraveny.

Soutěžilo se v různých sportovních disciplínách, jaké areál sportoviště poskytuje.

Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení a osvěžující nápoje. Tato chvíle byla skvělou příležitostí pro zaměstnance, aby si odpočinuli, pokecali s kolegy a načerpali energii pro další program.

Setkání nebylo jen o soutěžení, ale také o zábavě, smíchu a uvolnění od každodenního stresu.

Na závěr sportovního dne byly vyhlášeny vítězné týmy a oceněni nejlepší jednotlivci v různých disciplínách. Vítězové dostali drobné ceny a hlavně hrdost za své úspěchy. Nicméně, každý účastník odcházel s pocitem, že se podílel na skvělém týmovém zážitku a že se mu podařilo prožít den plný sportu, radosti a zábavy.