15. 12. 2022 | Společnost

Chuť ADVENTU

Adventní čas je v plném proudu a kromě všech těch příprav, nákupů, vaření a pečení je také prostorem pro setkávání s přáteli, kolegy z práce a pořádání firemních večírků.

header image

Adventní čas je v plném proudu a kromě všech těch příprav, nákupů, vaření a pečení je také prostorem pro setkávání s přáteli, kolegy z práce a pořádání firemních večírků.
My jsme pro Vás připravili několik tipů, které Vám mohou usnadnit výběr dárků nebo místo, kde se setkat a užít si ty jedinečné předvánoční okamžiky.
Pokud hledáte prostory pro posezení v centru Brna s možností zaparkování auta, ale zároveň klid a pohodu, určitě vyzkoušejte POTREFENOU HUSU ve VAŇKOVCE. Velkou výhodou restaurace je její umístění, které i v rušném a pulsujícím centru nabízí návštěvníkům klid a pohodu v nádherném prostředí historické zástavby. Spojíte-li si toto prostředí s moderním interiérem restaurace, širokou nabídkou jídelního lístku, nápojů a příjemnou obsluhou, je téměř jisté, že každá Vaše návštěva bude velmi milým zážitkem.

Vyzkoušejte jakoukoliv z našich restaurací, které Vám vždy poskytnou ten nejlepší servis a najdou cestu ke splnění Vašich přání. 100chutíbrna.cz je Vaše správná adresa.

Nevíte jak udělat blízkým radost? Kupte jim pod stromeček dárkový poukaz do Vaší oblíbené restaurace.